BZÇocuk
TEŞEKKÜR MESAJLARI
Yapmayı planladığınız Çocuk Bilişim Zirvesi, çocuklarımızı bilişim okuryazarı olarak yetiştirmek bakımından Bakanlığımızın ve biz eğitimcilerin konuya bakışıyla örtüşen bir çalışma olduğu için heyecan duyduk. Bu anlamda yaptığınız etkinliği gönülden destekliyoruz. Zirveye katılmaktan ve orada Fatih Projesi tanıtım standı açmaktan mutluluk duyacağız.
Dinçer ATEŞ
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı YEĞİTEK Genel Müdürü
Bilgi Güvenliği Derneği olarak böyle bir etkinliğin destekleyenleri arasında olmaktan memnun oluruz.
Ahmet Hamdi  ATALAY
Bilgi Güvenliği Derneği
Sizlerle birlikte, çocuklar için bu kadar anlamlı ve yaratıcı bir ilki gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyarız. Uzun yıllardır, ICT  Summit NOW etkinliklerinize, davetinizle ve büyük bir keyifle katılıyorduk. Şimdi, bilişimin asıl sahibi ve uzmanı çocuklarımıza böyle bir etkinliği sunma noktasında işbirliği yapma teklifi çok heyecan verici.
Ayşegül KINACI
Bilişim ve Eğitim Teknolojileri Yönetimi
Yönetici Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

Böylesine bir zirvenin organizasyonunda yer almaktan büyük keyif alırım.

Doç. Dr. Selçuk ÖZDEMİR
Bilişim Garaj Akademisi Kurucusu, Gazi Üni. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim Bölümü, Öğretim Görevlisi

Öncelikle sizi ve beraber çalıştığınız tüm ekibi bu harika fikir ve etkinlik için tebrik ederim.

Tansu KENDİRLİ
OYUNDER

Grup şirketimiz M2S Araştırma A.Ş.’de yönetici olarak görev yapan Esra Koç “neden çocuklarımız için etkinlik yapmıyoruz” fikrine sarıldığımızdan henüz 4 ay geçti. İlk dakikadan itibaren beni heyecanlandıran ve bence yılın etkinlik projesi denebilecek projenin fikir tohumunu atan Esra’ya, proje hazırlıklarını en güzel şekilde geliştiren Bilişim Zirvesi A.Ş. Ekibine çok teşekkür ederim

Murat Göçe
BThaber Şirketler Grubu Başkanı
Sadece bilişim sektörü için değil, ülkemizin geleceği adına da büyük önem taşıyan Etkinliğinize bizi de dahil ettiğiniz için çok mutluyum. TUTED olarak desteklemekten mutluluk duyuyoruz.
Dr. Dilek Ataman Bağdatlıoğlu
Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi olarak harika bir etkinliği daha geride bıraktınız. Sizlere ve ekibinize bu etkinlikte bize de yer verdiğiniz için Kadın Bilişimci Platformu adına teşekkür ederim. Baştan sona devam eden ilginiz için de ayrıca teşekkürler.. Başka etkinlik ve projelerde görüşmek üzere..
Büşra EMİRLİ

Kadın Bilişimci Platformu Genel Koordinatörü

Öncelikle Doğa Koleji olarak oldukça başarılı ve keyifli bir zirvede yer aldığımızı belirtmek isterim. Ekip olarak her konuda hızlı aksiyon ve destek verdiğiniz için teşekkür ediyor, bir sonraki yıl daha kapsamlı bir şekilde zirveye destek vermek istediğimizi özellikle belirtmek istiyorum.

Serpil AYDIN

Doğa Koleji Eğitim Teknolojileri Müdürü